25 листопада стартує міжнародна акція «16 днів проти насильства».
У 2 класі ми долучилися до цієї ініціативи, провівши тематичну акцію «Життя без насильства». Разом із асистентом вчителя Соловйовою Вікторією Володимирівною ми поговорили з дітками про доброту, повагу, підтримку та важливість безпечного середовища для кожного.
Маленькі учасники активно висловлювали свої думки й робили добрі справи, адже саме з таких кроків починається велика зміна.





