Учні нашої школи з вчителем біології Царь К з нагоди Дня довкілля організували акцію «Чисті береги річки». Традиційно щороку учні прибирають берег річки Тясмин. Все це – наша спільна робота. У цьому районі ми працюємо, навчаємося і живемо і хочемо, щоб він був чистим, щоб людям було приємно бачити навколо себе чисте довкілля.






