Сьогодні ми, учні гімназії номер 6 , приєднуємося до міжнародної акції “16 Днів проти насильства”.
Насильство — це не лише фізичний біль, але й слова, які ранять, ображають та принижують. Ми віримо, що ввічливість, доброта та взаємопідтримка можуть змінити світ на краще.
Ми закликаємо:
Поважай кожного!
Підтримуй, а не принижуй!
Тут важливий кожен!
Насильство – НІ! Давайте разом створювати безпечне середовище, де панує мир, злагода та взаємна повага.
Зроби репост, якщо тобі не байдуже!






