Акції Всеукраїнської інформаційної кампанії “Дякуємо Захисникам”.

Допомога та підтримка словом інколи далеко не менш важлива, ніж допомога матеріальна. Наші хлопці, які сьогодні на фронті щодня ризикують життям заради кожного з нас, чекають вістей з дому ще більш палко, ніж бронежилетів чи касок. З метою підтримки інформаційної кампанії «Дякую захисникам!», запропонованої Черкаським обласним військовим комісаріатом учні нашої школи, напередодні Дня Збройних Сил України, беруть активну участь у акції Всеукраїнської інформаційної кампанії “Дякуємо Захисникам”. В рамках цієї акції школярі 1-4 класів підготували для воїнів-захисників “Малюнок на фронт”, учні 5 – 9 класів написали Листи героям, та зібрали святкові подарунки, які будуть передані волонтерами нашим воїнам в зону ООС. Учні 10 – 11 класів готують вірші на фронт. Метою проведення акції є підвищення морально-психологічного стану військовослужбовців та патріотичне виховання дітей. Акція триває.

.

Січень 2023