Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

“Андріївські вечорниці!”


З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Одним із свят, яке відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Святого Андрія Первозванного. Серед зимових свят цей день – найцікавіший, від нього віє чарівною староукраїнською стихією.Вечорниці – це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх. На зимові вечорниці зібралися учні 7 класу , щоб ненадовго повернутися в минуле та відчути красу та поезію стародавніх українських звичаїв.Господиня свята – Лілія Юрівна Присяжна розповіла про обряди й традиції цього дня, які сягають дохристиянських часів, про Калиту – символ життєдайної енергії сонця, символ перемоги добра над злом, життя над смертю, світла над пітьмою. Але найголовніше змогли створити справжню атмосферу свята, щоб передати дітям частинку духовного скарбу українського народу. Присутні з задоволенням брали участь у цікавих конкурсах, іграх, давніх забавах та кусали калиту. Жоден з учасників на вечорницях не нудьгував.Наприкінці заходу пригостили всіх смачною калитою та варениками.Гості свята залишились задоволені, сподіваємося, що вони будуть довго згадувати, як святкували «Андріївські вечорниці» у школі.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031