У нашій школі триває тиждень творчості. От і сьогодні практичний психолог КоломієцьР.С. провів з учнями 6 класу Арт-зустріч «Я малюю свій день» у формі онлайн-конференції. Діти попередньо підготувалися, намалювали малюнки та взяли на заняття олівці й гарний настрій. Учасники обговорили умови зустрічі. Висловили власну думку: «малювання для мене це…» Потренували свою пам’ять та увагу під час бліц-вікторини «Знавці мистецтва». Повчилися взаємодіяти та комунікувати без слів: гра «Намалюй картину». Поділилися своїми враженнями від виконання малюнків з теми «Я малюю свій день». Отримали поради від арт-терапевтів: Якщо ти втомився – малюй квіти. Якщо хочеш розслабитися – малюй візерунки. Якщо потрібно щось згадати – малюй лабіринти. Якщо потрібно відновити сили – малюй пейзажі. На завершення присутні створили власні начерки «Побажання для себе та інших», серед яких найбільше було побажань гарного дня, доброго настрою, здоров’я, усмішок, досягнень в навчанні, приємних вражень від спілкування. Учасниками заходу також стали педагоги Бойко М.В. та Герасимчук О.А.
Арт-зустріч «Я малюю свій день»
Діяльність ГІМНАЗІЇ №6 Смілянської міської ради
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня. Вона є здоров’язберігаючою за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією
ВІЗІЯ
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – крок до успіху! Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.
Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.
ГІМНАЗІЯ ТА САДОЧОК ПІД ОДНИМ ДАХОМ
ЗАХОДИ У ГІМНАЗІЇ №6 – ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ
У ГІМНАЗІЇ №6 ПАНУЄ АТМОСФЕРА ЄДНОСТІ ТА СИЛА ДУХУ
РІЙ “НАЩАДКИ КОЗАКІВ”
Приєднуйтесь на Facebook









