Арт – урок «Тарас Шевченко жити буде – поки на землі житимуть люди!» –

В рамках Шевченкової весни для учнів 2 класу класним керівником Кравченко Т.А. було проведено арт – урок «Тарас Шевченко жити буде – поки на землі житимуть люди!» – цікавий і сучасний захід, під час якого діти самі пізнавали глибини шевченківського слова і мудрості. Так, в поетично-театральній локації учні демонстрували акторське виконання творів Шевченка, а в музичній – прослухали пісню «Думи мої», словами якої є однойменна поезія Т. Шевченка. У фото локації та локації «Творчість» діти отримали цікаву інформацію про життєвий шлях Кобзаря.