Тиждень доброчесності, головною метою якого було ознайомлення учнів з поняттям “доброчесність“, триває. Сьогодні учні 5 – 6 класів (класні керівники Бойко М. та Голубка Т.) взяли активну участь у чесному батлі «Академічна доброчесність – успіх у навчанні!» За допомогою цікавих завдань ознайомилися із поняттями «доброчесність», « плагіат», «відповідальність», обговорювали що вважається (не)доброчесною поведінкою в школі та її наслідки. Разом ми розробили правила чесної поведінки учнів класу, виконували різноманітні вправи та розповіли про свої добрі справи.






