Сьогодні у другому класі пройшла виховна година на тему «Безбар’єрність — це крок до рівності».
Діти дізналися, що безбар’єрність — це про повагу, підтримку, рівні можливості та доброту до кожного. Учні вчилися бути уважними один до одного, допомагати тим, хто цього потребує, та розуміти, що всі люди — різні, але рівні.






