Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Благодійна акція “Вітаємо З Днем Збройних сил України”


Сьогодні у нашій школі відбулась благодійна акція “Вітаємо З Днем Збройних сил України”, під час якої учні кожного класу зібрали посилки для військовослужбовців та відправили на Схід.Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час діти дарують військовим, які захищають цілісність нашої держави.Школярі зібрали на схід солодощі, продукти, чай, засоби гігієни та листи – привітання зі Святом та з побажаннями повернутися додому переможцями. Вони розуміють, яку важливу місію виконують зовсім незнайомі їм люди – воїни АТО. Кожна коробка з передачею стане символічним подарунком до свят, аби солдати відчули частину родинного тепла.Емоційними і зовсім не дитячими виявилися символічні листівки з привітаннями учнів. Ці подарунки зігріватимуть бійців на сході і стануть оберегами для захисників, на яких зараз лежить велика відповідальність за майбутнє нашої держави.Учасники шкільного волонтерського клубу “Доброта” на чолі з його керівником Наталією Темченко та учнем 8 класу Сокуренко М., постійно організовують акції на підтримку українських військових. Так і цього разу зібрали передачі солдатам, залучаючи школярів усіх класів.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930