Букслем «Я прочитала твори В.О.Сухомлинського – ти прочитай!»

11.10.18 в бібліотеці школи пройшов захоплюючий букслем «Я прочитала твори В.О.Сухомлинського – ти прочитай!». Захід підготували та провели бібліотекар школи Куценко С.Л. та її активні помічниці – учні 7 класу Селезень Марія, Туркова Аня та Сіра Аня. Завдання було не з легких – за 3 хвилини треба було презентувати книгу або оповідання великого педагога, та заохотити присутніх його прочитати. З цим завданням творчо справились і учні 4 класу: підготували презентації, цікаві розповіді, коротенькі інсценівки. Діти уважно слухали оповідання письменника, робили для себе висновки з певних життєвих ситуацій та проводили паралелі із сучасністю, бо твори Василя Сухомлинського – це золоті розсипи мудрості. Учасники букслему отримали на згадку пам’ятку «Десять «НЕ МОЖНА» від Василя Сухомлинського», яку підготувала бібліотекар зі своїми помічницями. Це – життєві постулати, котрих повинна дотримуватись кожна людина впродовж свого свідомого життя. А підсумком заходу була змістовна презентація «Людина, яка віддала серце дітям!»