Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

Букслем «Я прочитала твори В.О.Сухомлинського – ти прочитай!»


11.10.18 в бібліотеці школи пройшов захоплюючий букслем «Я прочитала твори В.О.Сухомлинського – ти прочитай!». Захід підготували та провели бібліотекар школи Куценко С.Л. та її активні помічниці – учні 7 класу Селезень Марія, Туркова Аня та Сіра Аня. Завдання було не з легких – за 3 хвилини треба було презентувати книгу або оповідання великого педагога, та заохотити присутніх його прочитати. З цим завданням творчо справились і учні 4 класу: підготували презентації, цікаві розповіді, коротенькі інсценівки. Діти уважно слухали оповідання письменника, робили для себе висновки з певних життєвих ситуацій та проводили паралелі із сучасністю, бо твори Василя Сухомлинського – це золоті розсипи мудрості. Учасники букслему отримали на згадку пам’ятку «Десять «НЕ МОЖНА» від Василя Сухомлинського», яку підготувала бібліотекар зі своїми помічницями. Це – життєві постулати, котрих повинна дотримуватись кожна людина впродовж свого свідомого життя. А підсумком заходу була змістовна презентація «Людина, яка віддала серце дітям!»

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728