Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

ВЕЛИКИЙ ТАЛАНТ МАЛЕНЬКИХ ДІВЧАТ


Кажуть, мовчати – великий талант, та коли ти чуєш з яким захопленням та натхненням декламують вірші, твори, то розумієш, що це дар! Це вражає! Якщо ти вперше знайомишся із Марією, то переконуєшся, що це унікальна дитина. А прослухаєш Юлю, то переконуєшся, що вона у нас не одна. Вихованці Симоненко Світлани Іванівни, та вчителя української мови Цьоми Людмили Олександрівни постійно підкорюють вершини всеукраїнських конкурсів та фестивалів, театральних форумів та міжнародних фестивалів-конкурсів мистецтв. СЕЛЕЗЕНЬ МАРІЯ та ГУЛЬБІЩЕВА ЮЛІЯ – учні 7 класу, школи №6!!! І знову нові перемоги! Вітаємо, дівчата! Тож ми можемо побажати й надалі тільки успіхів та підкорення нових мистецьких вершин. Кожен із нас, вчителів, пишатися такими великими талантами маленьких дітей, які представляють свою школу, свого керівника, вчителя, місто на найвищому рівні. Ці дівчата вражають своїми вміннями, наполегливістю та тим, наскільки щиро вони ставляться до того, що роблять. Дякуємо батькам за підтримку і допомогу дівчатам! Дякуємо, що дарували та допомагаєте розвивати їхні таланти.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031