Сьогодні вчителі нашої школи розпочали весняне прибирання по благоустрою території навколо школи. У толоці взяли участь всі працівники школи. Працювати допомагав весняний настрій, мінливе сонечко, яке робить колективну справу справжнім святом. Весело і злагоджено працювали всі учасники толоки. Втім, як і кожна велика справа чисте місто починається з маленького, а саме – прибирання подвір’я власної навчальної установи. Результатом стала чиста, прибрана територія, здоровий вигляд та задоволення від роботи. А завтра нашу естафету приймуть учні школи і будуть прибирати територію школи.




