Вихованці 4 класу прощалися з початковою школою

Сьогодні зі своїми вихованцями прощалась класний керівник 4 класу Дмитрієнко Л.А. ЇЇ вихованці прощалися з початковою школою. До цієї події вони підготували святковий концерт, на який запросили батьків та вчителів. Випускний завжди є дуже хвилюючим моментом для молодших школярів, адже вони переступають певний рубіж, переходять в середні класи, дякують своїй першій вчительці за знання, які вони здобули, за безмежне терпіння та виховання. Тому у святково прикрашеній залі учні старанно виступали: гарно співали, танцювали, декламували вірші, і показали, що вони вже готові йти до п’ятого класу, бо здобули гарні знання та вміння у початкових класах.

Січень 2023