Виховна година «Твори добро»

Дитина в класі з особливими потребами змінює психологію однокласників. Вчителів, адміністрації школи. В цьому і є її місія: навчити всіх поважати особистість людини, незалежно, від того, рухається вона на колясці чи ходить на своїх ногах, чує чи живе у повній тиші. В рамках акції «16 днів проти насильства» 3 грудня відзначається Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями. На виховній годині у 6 класі «Твори добро», яку провели класний керівник Виноградова Л.М. та асистент вчителя Шаповал Н.І., учні вчились розуміти що такі люди відчувають і яким бачать світ, вчились не бути байдужими до людської біди, вчасно протягнути руку допомоги та творити добро.

Січень 2023