Виховний захід “Безпека дорожнього руху. Будь видимим на дорозі”

Всім відомо, що найдорожчих скарб людини – це її життя та здоров’я. Як ми знаємо, з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху : водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров’я та життя потрібно чітко дотримуватися правил дорожнього руху. У 6 класі було проведено виховний захід “Безпека дорожнього руху. Будь видимим на дорозі”. Учні з класним керівником Каптенко А.В.обговорили необхідність дотримуватися правил руху на дорозі, значення дорожніх знаків, необхідність використання світловідбиваючих елементів та наслідки порушення дорожніх правил. Як підсумок діти поділилися на команди і спільно створили дорожні карти”Мій безпечний дорожній рух”.