Сьогодні в рамках місячника педагогічної майстерності вчитель початкових класів Жидкова Анжеліка Дмитрівна разом з асистентом вчителя Соловйовою Вікторією Володимирівною у своєму другому класі провели цікавий та веселий виховний захід «Хто зверху?».
Учні із захопленням брали участь у різноманітних конкурсах, відповідали на запитання, проявляли кмітливість, швидкість та командний дух. Атмосфера була наповнена сміхом, радістю та позитивними емоціями.
Такі заходи не лише дарують гарний настрій, а й розвивають у дітей уміння працювати в команді, підтримувати один одного та впевнено висловлювати свої думки






