Продовжуємо тиждень…Сьогодні актив учнівського самоврядування провів вуличну акцію «Міняю цукерку на цигарку». Нагадали дорослим про шкідливість паління та закликали до здорового способу життя.



Продовжуємо тиждень…Сьогодні актив учнівського самоврядування провів вуличну акцію «Міняю цукерку на цигарку». Нагадали дорослим про шкідливість паління та закликали до здорового способу життя.


