Креативна група Нушенят вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні ![]()
До Дня Героїв Небесної Сотні наші маленькі, але щирі серця об’єдналися у великій справі пам’яті.
Нушенята говорили про мужність, про силу духу та про любов до України.
Ми створили символічні янголятка, запалили свічку пам’яті та хвилиною мовчання подякували тим, хто віддав своє життя за нашу свободу.
Герої не вмирають… Вони живуть у наших серцях, у нашій вдячності, у нашій пам’яті.
Нехай світла пам’ять про Героїв Небесної Сотні завжди буде для нас прикладом гідності, сміливості та незламності.
Слава Україн






