В рамках Тижня класного керівника для учнів 8 класу класним керівником було проведено відверту розмову про шкідливі звички. Восьмикласники активно включилися у вправи «Модель здоров’я», «Асоціації», арт терапію «Здорове серце», «Кошик сміття». Приємно, що діти відверто висловлюють свої думки, роблять висновки та свій вибір на користь здорового способу життя.




