Сьогодні під час діалогового майданчику для старшокласників, діти відверто говорили про негативне ставлення до будь – яких проявів насильства. “Не мовчи!” – головний меседж нашої розмови. Приєднуйтесь!

Сьогодні під час діалогового майданчику для старшокласників, діти відверто говорили про негативне ставлення до будь – яких проявів насильства. “Не мовчи!” – головний меседж нашої розмови. Приєднуйтесь!
