Війна забирає найкращих…

Страшна й сумна звістка сколихнула колектив нашої школи. Захищаючи Україну, загинув колишній учень Смілянської загальноосвітньої школи №6, бувший мер нашого міста, гарна людина, чоловік, батько Цибко Олексій Олександрович. Перебуваючи на посаді мера нашого міста, Олексій Олександрович неодноразово відвідував нашу школу, ділився спогадами про свої шкільні роки, надавав нам допомогу. Він віддав своє життя за нас, за свою родину, за рідну неньку Україну. Шкільна спільнота висловлює співчуття рідним і близьким і НИЗЬКО СХИЛЯЄМО ГОЛОВИ!Царство Небесне! Вічна світла пам’ять!Герої не вмирають!!! Слава Героям!!!

Січень 2023