ВІКТОРИНА «ЗБЕРЕЖИ СВОЄ ЖИТТЯ – ДОТРИМУЙСЯ ПРАВИЛ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

6 листопада в рамках тижня безпеки дорожнього руху «Ми за безпечний рух!» соціолог школи Васильєва Н.І. розповіла учням 5 класу про небезпеку під час дорожнього руху, як поводитися на дорозі, про призначення світлофору, правила поведінки пішоходів та нагадала про необхідність дотримання Правил дорожнього руху. Для того, щоб навчання запам’яталося та було цікавим, Наталія Іванівна провела навчальну вікторину, під час якої школярі відповідали на тематичні питання. Крім того, діти розповіли про випадки на дорозі, які траплялися з ними, про порушення з боку водіїв. Учні отримали відповіді на всі питання, які їх цікавили, також розглянули змодельовані ситуації,в яких необхідно було визначити порушника Правил дорожнього руху.

Січень 2023