Вже доброю традицією у школярів нашої школи стало вітати наших воїнів з Великоднем, аби захисники України теж відчули свято. А цього разу, ще з більшим завзяттям, учні, педагоги та батьки школи зібрали для наших захисників посилки з великодніми пасками, смаколиками, необхідними продуктами та речами, а також особливо очікуваними для воїнів дитячими листами та малюнками, пасхальними оберегами, виготовленими власноруч . Сьогодні джури школи передали волонтерам великодні подарунки для наших воїнів зі словами вдячності та віри в Перемогу над ворогом. Слава Україні.






