ШКОЛА № 6

Вітання наших воїнів з Великоднем!!!

Вже доброю традицією у школярів нашої школи стало вітати наших воїнів з Великоднем, аби захисники України теж відчули свято. А цього разу, ще з більшим завзяттям, учні, педагоги та батьки школи зібрали для наших захисників посилки з великодніми пасками, смаколиками, необхідними продуктами та речами, а також особливо очікуваними для воїнів дитячими листами та малюнками, пасхальними оберегами, виготовленими власноруч . Сьогодні джури школи передали волонтерам великодні подарунки для наших воїнів зі словами вдячності та віри в Перемогу над ворогом. Слава Україні.

ІДЕЇ О.А. ЗАХАРЕНКА В СУЧАСНІЙ ШКОЛІ

#разом_до_перемоги Фото флешмоб “Повертайся живим!”.

До уваги батьків майбутніх першокласників!

МИ – ПРОТИ НАСИЛЬСТВА !!!

Травень 2022