Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

«В.О.Сухомлинський у діалозі з сучасністю»


На любові до дітей тримається світ. Цей постулат в усі часи був головним кредо кращих педагогів, серед яких і Василь Олександрович Сухомлинський. У 2018 році усією світовою педагогічною громадськістю відзначається 100-річчя від дня народження цього видатного вченого-педагога, гуманіста, мислителя, дитячого письменника. 22 жовтня в нашій школі відбулася творча дискусія «В.О.Сухомлинський у діалозі з сучасністю», який підготувала та провела заступник директора з навчально – виховної роботи Ільїна Т.Г. , та відкрила захід словами Сухомлинського про те, що людина народжується на світ не просто так, а для того, щоби «залишити після себе слід вічний». Всім присутнім бібліотекар школи Куценко С.Л. представила відео про життєвий та творчий шлях великого майстра. З цікавими змістовними презентаціями виступили керівники методичних об’єднань школи Цьома Л.О., Білоконь Л.М., Бойко М.В. «А який слід по собі залишить кожен із нас?». Після сьогоднішнього діалогу ті, хто ще не задумувався над цим життєво важливим питанням, знайдуть відповідь. Бо кожен рядок творчого доробку Василя Сухомлинського – то поради і розв’язки не тільки до педагогічних задач, а й буденних справ пересічної людини. Адже, педагогічна спадщина Василя Олександровича Сухомлинського – цілюще джерело людської мудрості, любові, золоті розсипи цінних педагогічних думок, спостережень і порад. Для створення осіннього настрою всім присутнім директор школи Чепка Л.О. підготувала смачні фрукти.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Червень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930