Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

ГОДИНА КОДУ ТРИВАЄ!


З 3  грудня в рамках Всесвітнього тижня комп’ютерних наук в школі пройшла #HourOfCode Година коду @codeorg  Code.org.

 

 

 

 

Ми обрали для себе гасло: майбутнє всіх професій – в інформаційних технологіях. Обираючи ІТ, ти обираєш майбутнє!

Цього тижня учні школи №6 разом із мільйонами школярів усього світу вже вдруге беруть участь в глобальному заході “Година Коду”, присвяченому популяризації професій у сфері інформаційних технологій та програмування, стали учасниками конкурсів та проектів, пов’язаних з інформаційними технологіями та кодуванням.

«Година Коду» – захід, який вже став популярним серед наших учнів. Більшість учнів нашої школи (5,6,7,8 класи) протягом тижня разом із мільйонами школярів усього світу беруть участь в цьому глобальному заході.

На «Годині Коду» проходять  активні розмовах-дискусії.

Учасники чекають сертифікатів! Продовжуємо навчатися та  випробовувати себе!

 

 

Довідка
Акція «Година Коду» заснована у 2013 році організацією Code.org. Великі ІТ компанії долучились до розробки навчальних програм, а глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг і чимало інших знаменитостей. Ця масова кампанія підтримується більш, як 400 партнерами та 200000 вчителями і залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн! «Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд.

 

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728