ГОДИНА КОДУ ТРИВАЄ!

З 3  грудня в рамках Всесвітнього тижня комп’ютерних наук в школі пройшла #HourOfCode Година коду @codeorg  Code.org.

Ми обрали для себе гасло: майбутнє всіх професій – в інформаційних технологіях. Обираючи ІТ, ти обираєш майбутнє!

Цього тижня учні школи №6 разом із мільйонами школярів усього світу вже вдруге беруть участь в глобальному заході “Година Коду”, присвяченому популяризації професій у сфері інформаційних технологій та програмування, стали учасниками конкурсів та проектів, пов’язаних з інформаційними технологіями та кодуванням.

«Година Коду» – захід, який вже став популярним серед наших учнів. Більшість учнів нашої школи (5,6,7,8 класи) протягом тижня разом із мільйонами школярів усього світу беруть участь в цьому глобальному заході.

На «Годині Коду» проходять  активні розмовах-дискусії.

Учасники чекають сертифікатів! Продовжуємо навчатися та  випробовувати себе!

Довідка
Акція «Година Коду» заснована у 2013 році організацією Code.org. Великі ІТ компанії долучились до розробки навчальних програм, а глобальний рух підтримали Барак Обама, Білл Гейтс, Марк Цукерберг і чимало інших знаменитостей. Ця масова кампанія підтримується більш, як 400 партнерами та 200000 вчителями і залучає десятки мільйонів учнів у більш, як 180 країнах світу. За час існування ініціативи в ній взяло участь понад 460 мільйонів школярів зі 180 країн! «Година коду» стала популярною у світі саме через свій унікальний формат, який чудово допомагає відчути себе програмістом. У формі гри та зі зрозумілими інструкціями дитина за одну годину вчиться писати код, відразу бачить результат своєї роботи і пишається зробленим. Багатьом дітям це допомагає розпалити інтерес до навчання та розширити світогляд.