ШКОЛА № 6

Година спілкування «Добро починається з тебе. Не будь жорстоким!»

Цього тижня в школі розпочинається Всеукраїнський тиждень протидії булінгу «Стоп булінг!». Вже традиційно у вересні наша школа долучається до всеукраїнської акції, спрямованої на захист прав дитини. Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.А розпочали Тиждень наші першачки. На годині спілкування «Добро починається з тебе. Не будь жорстоким!» з соціальним педагогом Тітовою Л.В. діти говорили про добро, дружбу, про гарні стосунки з однокласниками. Правила гарної поведінки складали всі разом та представили їх на пелюстках ромашки.

ДЕРЖАВНА СЛУЖБА ЯКОСТІ ОСВІТИ

ПРИВІТАННЯ ЧЕПКОЇ ЛЕСІ ОЛЕКСІЇВНИ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ ІЗ ЗАКІНЧЕННЯМ 2020-2021 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

До уваги батьків майбутніх першокласників!

ДЗВЕНИ ОСТАННІЙ ДЗВОНИКУ!!!

Вересень 2021