До Дня української мови та писемності приєдналися учні 2 класу (класний керівник Дмитрієнко Л.А.). На годині спілкування «Наша мова – мова українська» вони змагалися у бліц-вікторині “Знавці української мови”, читали вірші, говорили про культуру та традиції нашого народу.В кінці зустрічі підвели підсумок, що українська мова найкраща, без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.





