Учні 5 класу приєдналися до Дня безпечного інтернету під час години спілкування “Що я знаю про небезпечний інтернет?”. Вони презентували свої малюнки про безпеку в інтернеті та склали поради, як не потрапити в тенета кібер шахраїв.



Учні 5 класу приєдналися до Дня безпечного інтернету під час години спілкування “Що я знаю про небезпечний інтернет?”. Вони презентували свої малюнки про безпеку в інтернеті та склали поради, як не потрапити в тенета кібер шахраїв.


