Годину історичної пам’яті “Чорнобиль – то печаль твоєї, Україно, долі” провела вчитель історії Каптенко А.В. Під час заходу учні думками полинули у страшні квітневі дні вісімдесят шостого року та ознайомились з історією трагедії, яка трапилася на Чорнобильській атомній електростанції. Хвилиною мовчання школярі вшанували пам’ять всіх, хто згорів у реакторі, хто помер від великої дози опромінення, рятуючи світ від радіаційної чуми.




