Гра ” Клубочок математичних заморочок”.

Математику часто називають королевою наук. І це дійсно так. Чи можемо ми назвати бодай одну зі сфер життя, в якій би не використовувалася математика? В рамках Року математики у 2 класі класним керівником Кравченко Т.А. проведено захоплюючу Діти змагалися в розв’язуванні задач на кмітливість, розгадували ребуси, намагалися скласти малюнок з фігур танграма, розшифровували математичні афоризми, прислів’я з числами. Емоційно-позитивний заряду не було меж. Кожен із них, враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси, міг працювати із захопленням. Під час заходу учні дізналися багато цікавого, нового і корисного з математики.

Січень 2023