Гра – подорож «Дорога додому».

Розпочався новий навчальний рік, і вже традиційно перший тематичний тиждень – Тиждень безпеки дорожнього руху. Цього року в усіх класах було проведено Єдиний урок з правил безпеки на дорозі. Учні 4 класу з класним керівником Сільченко В.І. провели гру – подорож «Дорога додому». Діти, повторюючи правила дорожнього руху зупинялися на цікавих станціях, провели практичні вправи на знання головних дорожніх знаків, потренувалися в ерудиції пішоходів. А перегляд відео «Безпечна дорога до школи» допомогло закріпити отримані знання під час уроку.