Сьогодні у 2 класі відзначили День безпечного інтернету. Говорили про те, як важливо бути уважними та обережними в онлайн-просторі, не розголошувати особисту інформацію та завжди звертатися до дорослих у разі небезпеки.
Учні виготовляли креативні джойстики під назвою «Моя безпека в інтернеті», на яких зобразили та записали основні правила безпечної поведінки в мережі. Діти з цікавістю обговорювали різні ситуації та вчилися приймати правильні рішення.
Було пізнавально, цікаво та дуже творчо.






