У школі розпочато Тиждень, присвячений дню вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. «…Зима. Майдан. Палають шини. Пробита кулею снайпера біла каска.».. Сьогодні на виховних годинах учні 5-9 класів переглянули відеоматеріали про ті події, обговорели побачене, виготовили «янголів пам’яті», вшанували загиблих хвилиною мовчання.






