Учні 4 класу з класним керівником Дмитрієнко Л. долучилися до заходів з нагоди Дня Державного герба. Того самого, що носять на шевронах українські захисники. Того самого, що пройшов крізь століття і супроводжував українців на шляху, єднаючи проти агресора та зовнішніх загроз. Державний герб завжди був, є і буде частиною нашої вільної країни!





