День науки онлайн

Під час проведення Дня науки у ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 було проведено ряд заходів: вчитель 1 класу Кравченко Т.А.у 1 класі провела годину спілкування”Цікаво знати ! “Твої однолітки – винахідники”. Вчитель 2 класу Сільченко В.І. провела годину спілкування “Українські винаходи, якими користується весь світ”. Вчитель 3 класу Дмитрієнко Л.А. провела годину спілкування “Цікава наука” , на якій учні дізналися деякі наукові факти про Землю, про навколишнє середовище, про людину, про тварин, про рослини. Переглянули фільми “Що з’явилося раніше: курка чи яйце?”, “Чому під землею гаряче?” Діти малювали те, що їм найбільше запам’яталося. Учні 4 класу переглянули відео “Видатні вчені фізики українського походження” , ознайомилися з їх основними досягненнями в галузі фізики та значенням цих винаходів для науки і життя (вчитель Коваленко Н.В.). Класний керівник 5 класу Громадська Л.О. провела виховний захід “Наукові відкриття 19-20 століття” . Класний керівник 8 класу Цьома Л.О. провела усний журнал “16 травня – День науки”. Вчитель англійської мови Клячко Т.М. провела відео-конференцію в 11 класі ” Роль науки в житті людини та суспільному розвитку”. Вчитель математики Білоконь Л.М. провела для учнів 7 та 9 класів відео-конференцію , на якій учні дізналися про історію заснування Дня науки в Україні, Вчитель природознавства Виноградова Л.М. провела з учнями 5 класу відео-конференцію «Видатні вчені-природознавці України і світу». У 9 класі Виноградова Л.М. провела відео-конференцію «Видатні українські фізіологи та їх відкриття». Вчитель англійської мови Клячко Т.М. провела відео-конференцію в 11 класі ” Роль науки в житті людини та суспільному розвитку”.