Телефон: 04733-2-09-38 | Email: smilaschool6@ukr.net

День науки онлайн


Під час проведення Дня науки у ЗОШ І-ІІІ ступенів №6 було проведено ряд заходів: вчитель 1 класу Кравченко Т.А.у 1 класі провела годину спілкування”Цікаво знати ! “Твої однолітки – винахідники”. Вчитель 2 класу Сільченко В.І. провела годину спілкування “Українські винаходи, якими користується весь світ”. Вчитель 3 класу Дмитрієнко Л.А. провела годину спілкування “Цікава наука” , на якій учні дізналися деякі наукові факти про Землю, про навколишнє середовище, про людину, про тварин, про рослини. Переглянули фільми “Що з’явилося раніше: курка чи яйце?”, “Чому під землею гаряче?” Діти малювали те, що їм найбільше запам’яталося. Учні 4 класу переглянули відео “Видатні вчені фізики українського походження” , ознайомилися з їх основними досягненнями в галузі фізики та значенням цих винаходів для науки і життя (вчитель Коваленко Н.В.). Класний керівник 5 класу Громадська Л.О. провела виховний захід “Наукові відкриття 19-20 століття” . Класний керівник 8 класу Цьома Л.О. провела усний журнал “16 травня – День науки”. Вчитель англійської мови Клячко Т.М. провела відео-конференцію в 11 класі ” Роль науки в житті людини та суспільному розвитку”. Вчитель математики Білоконь Л.М. провела для учнів 7 та 9 класів відео-конференцію , на якій учні дізналися про історію заснування Дня науки в Україні, Вчитель природознавства Виноградова Л.М. провела з учнями 5 класу відео-конференцію «Видатні вчені-природознавці України і світу». У 9 класі Виноградова Л.М. провела відео-конференцію «Видатні українські фізіологи та їх відкриття». Вчитель англійської мови Клячко Т.М. провела відео-конференцію в 11 класі ” Роль науки в житті людини та суспільному розвитку”.

Діяльність школи №6 м. Сміла

МІСІЯ

   Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином  максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня.   Вона є здоровязберігаючою   за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією

ВІЗІЯ

 Смілянська школа 6 – Школа над Тясмином   – крок до успіху!  Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.  

 Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.

Школа. Вчитель. Учні. Ідеї О.Захаренка. Те, за чим сумуємо.

1 ВЕРЕСНЯ -ДЕНЬ ЗНАНЬ

ДОПОМАГАЄМО ПЕРЕМАГАТИ

ШКОЛА РАДО ЗУСТРІЧАЄ ПЕРШАЧКІВ!

Приєднуйтесь на Facebook

Facebook Pagelike Widget
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728