Тиждень безпеки життєдіяльності триває. І сьогодні в нас День пожежної безпеки. Лідери учнівського самоврядування навчаючись самі, вчать і молодших, тому провели флешмоб порад для учнів 1-4 класів. Разом склали правила поводження з вогнем, визначили, коли вогонь буває другом, а коли ворогом.






