Навчання в школі розпочалися з Тижня правових знань. По класам пройшли заходи на яких кожен класний керівник давав відповідь: на що дитина має права, якими є обов’язки дитини. Наголосили що обсяг прав дитини розширюється з досягненням певного віку. Лідери учнівського самоврядування провели інтерв’я :«Де розташований в школі стенд з інформацією про права та обов’язки учнів?» Приємно було чути правильні відповіді.






