Сьогодні в рамках акції «16 днів проти насилля!» ми провели дискусійну платформу “Обери життя без насильства і агресії” з елементами тренінгу. Відверта розмова проходила у форматі спілкування на комунікативному рівні: «Батьки – вчителі – учні» Інформаційні повідомлення, відео, цікаві завдання для дискусії підготували ЗДВР Бойко М.В. та практичний психолог школи Коломієць Р.С. Всі учасники заходу брали активну участь у обговоренні та практичних завданнях.








