«Дорожній рух. Як уникнути травмування?»

З 06 по 11 травня в нашій школі триває тиждень безпеки дорожнього руху, мета якого формування основ безпечного поводження дітей на дорогах та вулицях міста. Різноманітною за змістом і формою спланована та проводиться профілактична робота з питань попередження дорожньо-транспортного травматизму. Сьогодні класним керівником 4 класу Кравченко Т.А. на уроці основ здоров’я проведено урок-дискусію «Дорожній рух. Як уникнути травмування?», на якому учні обговорили основні правила поведінки на вулицях міста, при переході проїзної частини та дійшли висновку, що знання правил дорожнього руху, уважність, обережність на дорогах – це запорука власної безпеки.