До Всесвітнього дня читання вголос

#Всесвітній_день_читання_вголос#WorldReadAloudDay У шкільній бібліотеці до Всесвітнього дня читання вголос, молодші школярі читали свої улюблені книги – твори В. Сухомлинського та українські народні казки. Бібліотекар школи у затишному центрі пізнання та творчості зацікавила дівчаток книгою «Енциклопедія для юних леді», також організувала для дітей виставка – огляд «Книга. Бібліотека. Читач.», де розмістила цікаві дитячі книжечки. Твори В. Сухомлинського продовжують виховувати в дітях любов до природи, до навколишнього світу, вчать бути добрим, допомагати слабким і беззахисним, піклуватися про них.