До Дня Гідності та Свободи…

21 листопада Указом Президента визначено Днем Гідності та Свободи. Це день і радощів, і смутку. Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.Джури рою «Нащадки козаків» біля памятного знаку Героям Небесної сотні у центрі міста, квітами вшанували пам’ять тих, хто зробив свій внесок у Помаранчеву революцію та Революцію Гідності та запалили лампадки за тих, хто поклав своє життя на захист України.Свобода варта того, щоб за неї боротися! І ми завжди пам’ятатимемо Героїв Небесної сотні, героїв-добровольців, які прямо з Майдану йшли на фронт і віддавали життя заради України і її свободи, ставши справжнім взірцем для наступних поколінь.