В рамках проведення Тижня учнівського самоврядування НУШенята готувалися до відзначення Дня Соборності України. У воркшопі взяли участь учні 2-4 класів. Вони навчалися та самі фантазували, як оформити свій виріб найкращим. Як підсумок заняття зробили «Лінію єдності» ЗАХІД та СХІД разом!





