Сьогодні у нас по – справжньому класний день, бо до нас завітав Іван Петряк , наш земляк, а зараз півзахисник угорського клубу MOL Fehervar . Радощам від зустрічі з футболістом не було меж, особливо у хлопців, адже для багатьох Іван став уже кумиром. Всім бажаючим футболіст дав свій автограф, розповів нам про свій зірковий але такий нелегкий шлях до визнання. А ще Іван привіз усім дітям солодощі та подарував школі спортивний інвентар та футбольні м’ячі. Діти були у захваті від зустрічі, особливо наша шкільна футбольна команда. Дякуємо, Іване, за зустріч!





