Сьогодні наші першокласники сказали “до побачення” Букварику. Веселі, запальні, енергійні, дітлахи вправно виконували цікаві завдання, танцювали й подякували Буквареві за навчання! Вітаємо! Бажаємо з таким же завзяттям вивчати інші книжки й поповнювати свої знання!






