Сьогодні в стінах нашої шкільної бібліотеки було особливо гамірно та душевно. Учні 2-го класу завітали до нас на перегляд короткометражних мультфільмів «Про дружбу та повагу».
Разом із дітлахами ми не лише спостерігали за пригодами героїв, а й обговорювали дуже важливу тему — булінг. Малеча щиро ділилася думками про те, як важливо підтримувати один одного, бути добрими та чому «світ стає кращим, коли ми посміхаємося друзям».






