Як ми ловили Щастя у 2 класі!
Сьогоднішній день у 2 класі був наповнений особливою магією, адже ми провели захоплюючий захід, присвячений Щастю! Обговорювали, що ділитися радістю — це як чарівна паличка, яка робить щасливими одразу двох! Діти малювали свої “рецепти щастя” та створювали “корзинки щастя”, записуючи на пелюстках квітів те, що приносить їм усмішку.
Ми ще раз переконалися: Щастя поруч, треба лише вміти його помічати!






