Готуючись до відзначення Дня Соборності учні 1 класу з вчителем Соловйовою В.В. виготовили «долоньки Миру» , які є символом надії та співчуття для мільйонів людей у всьому світі, які прагнуть завершення збройних конфліктів та побудови світу без війн та страждань. Діти хочуть Миру!






