В рамках Тижня екології та довкілля Куценко С. провела «Екологічний калейдоскоп» для учнів 4 класу . Добірка тематичної літератури, обговорення Чорнобильського заповідника, перегляд відеоматеріалів, розмови про довкілля – таким насиченим запам’ятається дітям заняття.







