Сьогодні 1 і 2 рої нашого табору «Шанс» школи №6 м. Сміла, відвідали Смілянську пожежно-рятувальну частину . Під час екскурсії учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, про способи гасіння пожеж та транспорт спеціального призначення. Працівники пожежної частини розповіли, як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей. Найбільше учням запам’яталися відвідини гаража з технікою та устаткуванням. Школярі фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють пожежні. Рятувальники розповідали учням про те, як працює та чи інша техніка та відповідали на питання, які задавали діти. Під час зустрічі пожежники звернули увагу учнів на причини виникнення пожеж та їх запобігання, розповіли як правильно діяти у разі пожежі. Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїчність професії пожежника. Ця екскурсія дала можливість познайомити школярів з професією героя-рятувальника та навчити дітей безпеці життєдіяльності. Дякуємо співробітникам пожежної частини м. Сміли за захоплюючу та пізнавальну екскурсію!
Екскурсія до пожежної частини
Діяльність ГІМНАЗІЇ №6 Смілянської міської ради
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – максимально розкриває освітній потенціал кожного свого учня. Вона є здоров’язберігаючою за своїм напрямком, національною за своїм змістом і європейською за своєю філософією
ВІЗІЯ
ГІМНАЗІЯ #6 Смілянської міської ради – крок до успіху! Вона цілковито спрямована на підготовку учнів до майбутнього.
Ми завжди відкриті для вас і впевнені, що разом нам вдасться в повній мірі досягти поставленої мети.
ГІМНАЗІЯ ТА САДОЧОК ПІД ОДНИМ ДАХОМ
ЗАХОДИ У ГІМНАЗІЇ №6 – ПРОТЯГОМ ТИЖНЯ
У ГІМНАЗІЇ №6 ПАНУЄ АТМОСФЕРА ЄДНОСТІ ТА СИЛА ДУХУ
РІЙ “НАЩАДКИ КОЗАКІВ”
Приєднуйтесь на Facebook









